POLECAMY
Firma SZAFEX istnieje od 1994 roku. Posiadamy ogromny bagaż zdobytego doświadczenia, który pomaga nam w obsłudze klientów na bardzo wysokim poziomie.

Nasza oferta obejmuje meble kuchenne, szafy, garderoby, meble biurowe i wszelkie zabudowy. Wyposażamy również apteki, sklepy, sale wykładowe, biblioteki, kluby fitness i inne obiekty użyteczności publicznej. Jesteśmy zatem w stanie kompleksowo wyposażyć całe mieszkanie, dom i firmę.

Służymy radą poprzez jednych z najlepszych projektantów. Ich szeroka wiedza zapewnia efektowną stylistykę mebli zgodną z upodobaniami klienta przy zachowaniu ich funkcjonalności. Montaże mebli wykonywane są przez wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim stażem.
ofirmie
Nasi partnerzy to firmy o ugruntowanej przez jakość pozycji na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z nimi w zakładce PARTNERZY

Posiadamy w ofercie szeroka gamę sprzętu AGD, co sprawia, że klienci ceniący sobie wygodę oraz kompleksowość obsługi, mogą zakupić u nas wszystko do kuchni, a dowiezienie i wniesienie sprzętu nie zaprząta ich głowy.

Dokładamy wszelkiej staranności w realizację powierzanych nam zleceń. Staramy się zapewnić naszym odbiorcom miłą atmosferę i zrozumienie potrzeb, tak aby wytworzone przez nas meble zapewniały satysfakcję zarówno z estetyki jak i funkcjonalności.